
ПРОТИВЕНЬ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ 31,5 Х 24 Х 5 СМ КРАУН (ШТ) 2395 ABA-OPT
318 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЕМ2395
ПРОТИВЕНЬ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ 31,5 Х 24 Х 5 СМ КРАУН (ШТ) 2395 ABA-OPT
При замовленні через сайт https://aba-opt.com за допомогою кнопки «Купити» можливі знижки
Для консультацій по характеристикам і покупці
телефонуйте +380 (98) 679-68-68 — Александр
або пишіть у Viber +380 (98) 679-68-68 — Александр
пишіть у Whatsapp +380 (98) 679-68-68 — Александр
Характеристики
Виробник — Empire
Модель — Краун
Матеріал — Нержавіюча сталь
Форма — Прямокутна
Розміри — 31,5 х 24 х 5 см
Посудомийна машина — Так
Зберігання в холодильнику — Так
Духовка — Так
Упаковка — Целофановий пакет
Країна виробник — Індія
З усім асортиментом сайту можна ознайомитися за посиланням — https://aba-opt.com
ПРОТИВЕНЬ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ — це універсальний кухонний посуд для приготування різноманітних страв у духовці. Виріб виготовлений із міцної нержавіючої сталі, стійкої до корозії, високих температур і механічних пошкоджень, що забезпечує тривалий термін служби. Розмір 31,5 х 24 х 5 см дозволяє готувати м’ясо, рибу, овочі, випічку та інші страви з рівномірним розподілом тепла. Прямокутна форма забезпечує зручне розміщення в духовці та ефективне використання простору. Гладка поверхня легко очищається, не вбирає запахи та підходить для миття в посудомийній машині. Противень також можна використовувати для зберігання продуктів у холодильнику. Підходить для домашнього використання та професійної кухні у сфері HoReCa.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 31.5 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота стінок | 50 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Індія |
- Ціна: 318 ₴

