
ТЕРМОС У ЧОХЛІ КРАФТ V 0,75 Л (ШТ) 1372 ABA-OPT
322 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЕМ1372
ТЕРМОС У ЧОХЛІ КРАФТ V 0,75 Л (ШТ) 1372 ABA-OPT
При замовленні через сайт https://aba-opt.com за допомогою кнопки «Купити» можливі знижки
Для консультацій з характеристик та купівлі
дзвоніть +380 (98) 679-68-68 — Олександр
або пишіть у Viber +380 (98) 679-68-68 — Олександр
пишіть в Whatsapp +380 (98) 679-68-68 — Олександр
Характеристики
Бренд — EMPIRE
Модель — Крафт
Матеріал — Нержавіюча сталь
Об’єм — 0,75 л
Висота — 28 см
Діаметр верхній — 6 см
Діаметр нижній — 7 см
Чаша — Нержавіюча сталь 0,2 л
Чохол — Кожзамінник чорний
Форма — Кругла
Колір — Стальний
Можна мити в посудомийній машині — Так
Зберігання в холодильнику — Так
Упаковка — Фірмова коробка
Країна виробник — К.Н.Р
Со всем ассортиментом сайта можно ознакомиться по ссылке — https://aba-opt.com
ТЕРМОС У ЧОХЛІ КРАФТ V 0,75 Л (ШТ) 1372 ABA-OPT — стильний та практичний термос об’ємом 0,75 л з нержавіючої сталі, оснащений чашею на 0,2 л. Чохол із чорного кожзамінника забезпечує зручне зберігання та транспортування. Кругла форма та стальний колір роблять термос універсальним для дому, офісу або активного відпочинку. ТЕРМОС У ЧОХЛІ КРАФТ V 0,75 Л (ШТ) 1372 ABA-OPT витривалий до миття в посудомийній машині та підходить для зберігання в холодильнику, забезпечуючи довговічність та надійність використання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 750 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип | Термос |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
- Ціна: 322 ₴


